تاج تخت‌های شیک و منحصر به فرد | بلاگ

تاج تخت‌های شیک و منحصر به فرد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

مجموعه: دکوراسیون و چیدمان


 

شما با تغییر تاج تختان می‌توانید براحتی هم تغییر دکوراسیون دراتاق خوابتان دهید و هم جلوه‌ای منحصر به فرد و شخصی در اتاقتان ایجاد کنید. این تاج تخت‌ها بسیار ارزان قیمت و شیک می باشند و از انتخاب آنها پشیمان نخواهید شد.


1. روستایی و شیک:

 

تاج تخت‌های شیک و منحصر به فرد

 

آیا تا بحال به این فکر کرده‌اید که 2 قاب پنجره برای تاج تخت شما می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد؟ برای دست یافتن به این ظاهر زیبا باید به دنبال قاب پنجره‌ای باشید که تقریبا به اندازه پهنای تشکتان می‌باشد. پس از تهیه قاب‌ها شیشه‌های آن را خارج کرده و به اندازه آنها تخته سه لایی نازک یا تخته فیبر تهیه کنید. پارچه‌های با طرح و رنگ دلخواهتان را بیابید و به اندازه تخته‌ها ببرید درانتها پارچه‌ها را به تخته بچسبانید و درجای شیشه‌ها نصب کنید.(در مباحث بعدی دکوراسیون این اتاق به صورت کامل شرح داده خواهد شد.)

 

2. طرحی ساده و جالب:


تاج تخت‌های شیک و منحصر به فرد

 


اگر سطح تاج تختان صاف و یکدست و بدون طرح است، می‌توانید اندکی تغییر در آن ایجاد کنید. به این ترتیب که همانند شکل، روی سطح چوبی تاج تخت، نقوش جالب را چنان که باد آنها را به حرکت در آورده، روی تاج تخت بچسبانید. دراین تاج تخت موتیف های برگ شکل رنگارنگ از سمت راست تاج تا روی دیوار کشیده شده است. برای به کار بردن برچسب های ظریف توجه به چند نکته ضروری است. باید توجه کنید که شما می‌توانید یک بار تنها جای برچسب را انتخاب کنید. پوست پشتی برچسب را به آرامی جدا کرده و سپس آن را توسط یک کارت اعتباری به آرامی روی محل موردنظرتان بچسبانید.

 

3. صفحه نمایش ستاره‌ای:


تاج تخت‌های شیک و منحصر به فرد

 


توسط یک صفحه فلزی خوش ترکیب و زیبا می‌توانید یک تاج تخت شیک تهیه کنید. به این ترتیب که ابتدا جای تخت را مشخص کرده؛ سپس به اندازه صفحه فلزیتان یک رنگ ساده و یکدست روی دیوار نقاشی کنید. سپس صفحه فلزی با نقوش گردان را روی آن نصب کنید. این کار باعث می‌شود که صفحه فلزی زیباتر به نظر رسد.

 

4. قاب های پارچه‌ای:


تاج تخت‌های شیک و منحصر به فرد

 


شما می توانید با چند دستمال گلدوزی شده زیبا، یک تاج زیبا و منحصر به فرد برای تختتان ایجاد کنید. ابتدا دستمال‌های دست‌دوز با طرح مطلوبتان را انتخاب کنید و سپس آنها را با یک قاب نازک قاب کنید. در این تصویر از 8 قاب پارچه‌ای استفاده شده است، شما می‌توانید تعداد بیشتری را انتخاب کنید. یک رنگ عالی برای دیوار اتاقتان انتخاب کنید تا به عنوان یک قاب بزرگ برای تاج تختتان عمل کند.

 

5. بالشتکی بزرگ:


تاج تخت‌های شیک و منحصر به فرد

 


برای داشتن یک تاج تخت روکش شده، که برای تکیه دادن به آن و مطالعه کردن بسیار مناسب است، می‌توانید از یک تشک نیمکت استفاده کنید. این تشک بزرگ توسط چند ربان به یک آرک بالای در، که به بالای تخت نصب شده است و دارای چندین قلاب می‌باشد گره زده شده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ربانها را به بالای تشک بدوزید و به قلاب محکم گره کنید. برای جلوه بهتر از تشک‌های دکمه‌دار استفاده کنید.

 

6. یک تاج تخت بسیار بلند:


تاج تخت‌های شیک و منحصر به فرد

 


توسط یک چهارچوب و یک پارچه کرباسی طرح دار ارزان قیمت یک تاج تخت زیبا برای تختتان تهیه کنید. پارچه طرح‌دار را روی چهار چوب محکم بکشید، برای ثابت شدن آن از منگنه تفنگی کمک بگیرید و در پشت کار آن را محکم کنید. این بوم ساده طرح‌دار زیبا می تواند با تغییر روتختی و یا دکوراسیون اتاق به راحتی جای خود را به یک پارچه کرباسی هماهنگ با فضا عوض کند.

 

7. توهمی زیبا:


تاج تخت‌های شیک و منحصر به فرد

 


تنها می‌توانید با استفاده از خلاقیت و هنرتان بدون اینکه خرجی کنید یک تاج تخت زیبا برای تختتان ایجاد کنید. دراین تصویر با پیروی از نقش یک تاج تخت آهنی منقوش، طرح آن روی دیوار کشیده شده است. شما این تاج تخت را دارید بدون اینکه به شما آسیبی برساند. می‌توانید از شابلون ها هم برای نقاشی روی دیوار استفاده کنید.

 

8. ساده و شیک:


تاج تخت‌های شیک و منحصر به فرد

 


برای تغییر تاج تخت شکل‌دار ساده‌تان می‌توانید این کار را انجام دهید. یک تخته چوبی را مانند شکل اصلی تاج تخت اما کوچکتر ببرید. روی آن را توسط یک پارچه کتانی پوشش دهید و درپشت تخته محکم کنید، سپس روی تاج تختتان نصب کنید.

 

منبع : dekore20.mihanblogدکوراسیون ایده آل خود را بسازید

  • دکوراسیون آپارتمان برای زوجهای جوان
  • دکوراسیون خانه ها در سال جدید
  • اصول دکوراسیون حمام
  • دکوراسیون برای زنان باردار
  • اتاق‌هایتان را رنگ کنید!
  • ایده برای رنگ آمیزی یک میزپاتختی ناتمام![ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : چهارشنبه 27 بهمن 1395 ساعت: 23:43

آرشیو مطالب

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :